Як бути в тренді взимку 2018?

Як бути в тренді взимку 2018?>

Холодна зима і сіре місто не змусять тужити, адже тренди зими 2018 точно не нудні. Похмурим квітам немає місця, а правильне їх поєднання зробить Вас головною модницею.


1. Хутро

З року в рік хутро залишається актуальним, і зима 2018 не стала винятком. Варто віддавати перевагу яскравим кольорам шуб, шапок і навіть взуття.


2. Срібло

Без холодного срібного кольору просто неможливо уявити зиму. Тому, при виборі look'ов на холодний період варто обов'язково врахувати це. Морозний блиск буде ефектно виглядати і залишить незабутні враження.

 

3. Червоний колір

Дуже часто зима може підступно вчинити по відношенню до нас, нагнавши морозну депресію. Щоб позбутися від цього всепоглинаючого відчуття, варто вибирати вбрання з гарячих кольорів. Відтінки червоно будуть прекрасно зігрівати Вас.


4. Мереживо

Жіночність і сексуальність завжди будуть в моді, а підкреслити їх може мереживо. Витончені мереживні сукні нікого не залишать байдужим.


5. В'язані речі

Це, мабуть, один з найбільш довгограючих трендів. В'язані речі загортають немов плед, зігріваючи навіть у найлютіші морози.


Приходьте в наш бутік di piú і ми підберемо для Вас найбільш трендові та стильні look'і.
 
Почитати ще
Брендовий одяг з Італії

В Італії, два рази на рік, проходять покази світової моди, де кращі італійські будинки моди та кутюр'є, пропонують свої сенсаційні колекції. Покупці і провідні виробники одягу, з'їжджаються на покази з усіх куточків світу.

di piú
Стильний та модний одяг італійських дизайнерів