Яскраві сміливі кольори

Яскраві сміливі кольори>
Крім образів у кольорі Very Peri дизайнери використовували найяскравішу палітру відтінків, яка тільки може бути. Починаючи з образів Barbiecore, у яких вони використовували всі відтінки рожевого, аж до неонових, закінчуючи кислотним зеленим та ультрамарином. Яскраво помаранчевий. Лимоні кольорі як ніколи в тренді… Включили цей тренд у список на той випадок, якщо ви хотіли внести у своє життя хоч трохи фарб і таким чином відволіктися від важких реалій. Кажуть, що кольоротерапія працює, можливо, цей той випадок? Додаємо яскравих фарб в наші повсякденні образи!
 
Почитати ще
Тенденції сезону осінь-зима 2022/2023

Цієї осені дизайнери пропонують з ніг до голови закутатися в трикотаж. На подіумі Yohji Yamamoto моделі буквально купалися у вовні, закутані в кілька шарів аранського трикотажу, з гігантськими капелюшками.

Модні тенденціі сезону весна/літо 2019.

Не дарма кажуть, що головний тренд сучасної моди – її різноманітність. Поки одні дизайнери колесять по світу в пошуках нових візерунків, інші пропонують збирати гардероб в нейтральних бежевих тонах.

Осінь 2018 - модні тренди

Літо ще довго буде радувати нас своїм теплом і золотими променями сонця. Незважаючи на це, модницями пора задуматися про свій гардероб вже зараз. Що потрібно знати про тренди жіночої моди в осінньому сезону 2018 розповість Вам наш гайд.

di piú
Стильний та модний одяг італійських дизайнерів